Úvod » Séra, přípravky na mezoterapii » Kyselina hyaluronová H-30 Bio-Revitalisation (cocktail antiaging) 5*5ml


    

Kyselina hyaluronová H-30 Bio-Revitalisation (cocktail antiaging) 5*5ml

revitalizace pleti,prevence

 

Číslo produktu: WD3
Cena před slevou 2 650 Kč (116,22 EUR)
AKČNÍ CENA bez DPH: 1 590 Kč (69,73 EUR)
AKČNÍ CENA s DPH (21 %):
1 924 Kč (84,38 EUR)

 

H-30 Bio-Revitalisation (prevence)

0,6% Hyaluronic Acid*30 mg  cocktail

H-30 Bio-revitalizační speciální koktejl pro mesoterapii

zachovává mladou pleť
zahlazuje jizvy po akné a nedokonalosti pleti
celková hydratace
zlepšuje barvu a jas
pleti

H-30 Profesionální revitalizující kosmetické ošetření, které snižuje a zabraňuje jemným vráskám a prohnutí tváře, krku, dekoltu a zad.
Složení převážně z kyseliny hyaluronové.

Aktivní proti vráskám, se zvlhčujícím a světelným účinkem. Kyselina hyaluronová je hlavně zodpovědná za zachování hladiny vody v kůži a má dlouhodobý fyziologický účinek. Zvyšuje pevnost a pružnost pokožky a udržuje vlákna, která podporují tkáně. Tato léčba Worlddermic je také složena z peptidu Pro-kolagen, který pomáhá pokožce zvýšit její hladkost a pružnost.

 

H-30 Bio-Revitalizace je skupina minerálů, aminokyselin a vitamínů B, které působí společně zvyšováním  metabolické aktivity tak, aby zajistily kožní tkáni vynikající rovnováhu a hydrodynamické optimální metabolické podmínky pro samo-opravování a efektivní provádění životně důležitých procesů, které umožňují udržovat rovnováhu a dosáhnout buněční životnost kůže.

Kyselina hyaluronová je základní složkou buněčné intersticiální matrice. Její hlavní funkcí je udržovat hladinu vody v kůži, působit trvalé fyziologickým účinem. Zvyšuje pevnost a elasticitu pokožky.

DMAE je prekurzorem acetylcholinu, což je neurotransmiter nezbytný pro zvýšení svalového tonu. Její činnost obnovuje pevnost tkáně. Je bohatý na  radikální enzymy a antioxidanty, podílí se na cholinergní stimulaci tvořené vazodilatačním účinkem tím, že zvyšuje prokrvení pokožky a tak dodává hydrataci a výživu kožním buňkám.

Pro.collagen peptid stimuluje tvorbu nových kolagenových vláken. Kolagen, pojivový tkáňový  protein, je zodpovědný za napětí  a pružnost kůže. V průběhu let se jeho vlákna stávají křehčími, takže je nutné doplnit tento nedostatek  přípravkami které stimulují jejich syntézu a vrací  pokožce hebkost, vyplnění vrásek a účinně bojuje  proti stárnutí pleti.

Organický silanol je nejdůležitější přírodní tkáňový polovodič  který působí jako katalyzátor v mnoha reakcích. Podporuje syntézu kolagenu a je tak univerzální pomocnou látkou pro zlepšení spojujících struktur pokožky. Z tohoto důvodu organický křemík stabilizuje a udržuje architekturu kožních tkání, stimulující fibroblasty a podporuje biosyntézu kolagenových vláken, elastin a proteoglykany.

Indikace
Stimuluje nové pro-kolagenové  vlákna.
Redukuje jemné vrásky a ochablost kůže
Obnovuje hydrataci pokožky, zhutnění a pružnost
Zlepšuje jas pleti

Doporučená aplikace
5 ošetření aplikované v týdnech 1, 2, 4, 6 a 8

Opakování aplikace
1 aplikace každých 6 měsíců

Složení

 • Hyaluronic Acid 0.6%
 • Mannitol
 • DMAE 2.5%
 • Pro-collagen peptide from:
 • Argireline
 • Leuphasyl
 • Marine collagen
 • Silicium
 • Vitamins B1-B6

 

Oblast aplikace
tváře, krk, dekolt, ruce

Kompletní sada
5 lahviček * 5ml

__________________________________________________________

Worlddermic

prémiová značka kosmetických produktů pro  invazivní a neinvazivní  mezoterapii vyvinutá výrobcem Amdermik, S.L.  se sídlem ve Španělsku.

Worlddermic produkty jsou určeny výhradně pro ty, jenž vyžadují kvalitu a  osvědčené řešení.

Worlddermic produkty jsou charakterizovány jako výsledek neustálého výzkumu, obsahující čisté aktivní složky, formulované za nejpřísnějších hygienických pokynů  s vysokou kvalitou farmaceutické  sterility, velkou  toleranci bezpečnosti, vysoce koncentrované a testovány.

Worlddermic je určena pro lékařské použití a pro specializovaní odborníky v estetice.

Worlddermic značkové produkty jsou k dispozici na mezinárodních trzích prostřednictvím výhradních distributorů.

Sortiment výrobků Worlddermic jsou speciálně pro ošetření obličeje a tělesných procedur s problémy jako je obezita, celulitida, lokalizovaný tuk, strie, jizvy a znaménka, akné, ochablost, kožní  skvrny, hyperpigmentace, vypadávání vlasů a stárnutí pleti.

Jsou aplikovány  virtuální neinvazivní  mezoterapii a invazivní mezoterapii  různými  technikami jako je elektroporace (magnetické vlny), Iontoforéza nebo ionizací (ultrazvuk), sonoforézou, Derma Roller nebo Dermapen.

Účinnost Worlddermic produktů byla prokázána z hlediska jejich účinnosti v každodenním použití na lékařských klinikách, estetických, kosmetických a lázeňských  centrech.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgInjekceimgLlimg04.06.2020 17:05
imgimgimgRe: InjekceimgMajitel obchoduimg05.06.2020 00:39